DALYVAUJAME PIEŠINIŲ KONKURSE "GAMTA - DIDELIS TURTAS"

36 mūsų mokyklos moksleiviai dalyvavo piešinių konkurse "Gamta - didelis turtas".

Šiaulių dailės mokykla, organizavusi šį konkursą, siunčia mūsų mokyklos mokiniams padėką:

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų mokinių dalyvavimą tarptautiniame mokinių piešinių konkurse „Gamta – didelis stebuklas".
Nepaprastai gera buvo matyti konkursui pateiktus darbus ir džiaugtis mokinių kūrybiškumu, originaliomis idėjomis, atlikimo technikų įvairove, kruopštumu, spalvingumu ir kt. Už šių darbų yra didžiulis mokytojo darbas, pagalba kuriant šiuos kūrinius ir skiriamas laikas talentų auginimui. Labai AČIŪ Jums už tai!
Džiaugiamės, kad konkursas tapo didžiuliu tarptautiniu renginiu, kuriame dalyvavo 1240 kūrybinis darbas.

Dailės mok. Laura M.Šalkauskienė