DRAUGIŠKAS FUTBOLO TURNYRAS

Balandžio 5 d. 3b klasės mokiniai dalyvavo draugiškame futbolo turnyre, kurį rengė FK "Riteriai". Šis turnyras vyko "Sportima" manieže. Mūsų mokyklos 3b klasės mokiniai tą dieną sužaidė net 5 rungtynes su kitų mokyklų 3 – 4 klasių mokiniais. Visi noriai, aktyviai rungtyniavo, dalijosi teigiamomis emocijomis, tryško noru laimėti. Po turnyro vaikai grįžo apdovanoti marškinėliais, futbolo kamuoliais, nemokamais kvietimais į "Optibet A lygos" rungtynes ir treniruotes "Talentų futbolo akademijoje".

Socialiai atsakingas FK "Riterių" klubas organizavo tęstinį projektą, kurio tikslas – Vilniaus miesto ir Vilniaus regiono vaikus sudominti futbolu bei įtraukti juos į veiklą, prisidėsiančią prie sveikos gyvensenos skatinimo, didesnio moksleivių užimtumo, futbolo populiarinimo. Projektu sprendžiama aktuali problema, t. y. blogėjantys visuomenės, ypatingai jaunimo, sveikatos rodikliai dėl nepakankamo fizinio aktyvumo ir nepakankamo visuomenės sąmoningumo dėl fizinio aktyvumo naudos sveikatai.

Tikimės, kad vaikai ir toliau sportuos, bus sveiki, dalyvaus įvairių sporto šakų varžybose ar turnyruose, augs prasmingai leisdami laisvalaikį.

Mokytoja Rita Duogytė