PROJEKTAS "CHRISTMAS CARDS"

2c, 3b, 4b, 4d, 5mb, 5N ir 6mb klasių mokniai dalyvavo tarptautiniame projekte “Christmas Cards”, kurio metu apsikeitė kalėdiniais sveikinimais su Slovakijos Košicė miesto bendraamžiais. Projekto dalyviai, rengdami atvirukus, ne tik įgyvendino savo kūrybines idėjas, bet ir tobulino anglų kalbą ir taikė ją praktiškai, rašydami sveikinimą užsienio kalba. Ypatingai daug teigiamų emocijų mokiniai patyrė sulaukę užsienio draugų sveikinimų.

Tikimės, kad tęsime bendradarbiavimą ateityje ir susitiksime kituose projektuose.

Anglų k. mokytojos Vaida Vaitkevičė, Eglė Ačienė, Rita Brazaitė, Asta Gendvilytė ir pradinių klasių mokytojos Jūratė Skurkienė, Duogytė Rita, Edita Budrytė-Vaitkevičienė, Vika Orlienė