JAUNŲJŲ ŠAULIŲ STOVYKLA

Gruodžio 9-11 dienomis mūsų mokyklos jaunieji šauliai dalyvavo Šalčininkų 1011-osios kuopos jaunųjų šaulių trumpalaikėje stovykloje ŽIEMA 2022. Stovyklai vadovavo kuopos vadas vrš. Eimantas Tamulynas.

Šioje stovykloje buvo įvairių veiklų: klausėme teorinių paskaitų apie išgyvenimą, laužų tipus, nebylaus valdymo signalus bei įgyvendinome įgytas žinias praktikoje. Stovykloje ėjome orientacinį žygį, statėme pastoges, žaidėme šratasvydį, o vakare surengėme laužų įkūrimo varžybas. Taip pat buvo pirmosios pagalbos mokymai, paskaita apie kinologiją, o Šaulys Vytautas Liudas Dailidka jauniesiems šauliams papasakojo apie Kalesninkų kaimo ir mokyklos istoriją, savo vaikystę bei perskaitė savo paties rašytas eiles. Mūsų stovyklos svečias, Vilniaus 1003-osios Kuopos Šaulys Marius Pareščius, surengė jauniesiems šauliams įdomią stebėjimo užduotį.

Daugeliui jaunųjų šaulių tai buvo jų pirmoji stovykla. Džiaugiamės, jog jauniesiems šauliams ši stovykla labai patiko ir jie grįžo namo kupini gerų įspūdžių. Tai buvo paskutinė mūsų stovykla šiais metais. Kitąmet esame suplanavę dar daugiau stovyklų. Tikimės, kad ateityje mūsų stovyklos taip pat bus gausios ir turiningos.

Dėkojame Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinės mokyklos administracijai ir visam mokytojų kolektyvui už malonų mūsų priėmimą ir ilgametį bendradarbiavimą.
Dėkojame Krašto apsaugos ministerijai, Krašto apsaugos savanorių pajėgoms bei asmeniškai LR Seimo nariui Audroniui Ažubaliui už organizuotą autobusą jauniesiems šauliams iš Vilniaus.

Jaunųjų šaulių būrelio vadovas T. Bagdanavičiaus