VILNIAUS METŲ MOKYTOJA

Š. m. spalio 5 d. - Mokytojų dieną - už pasiekimus, kūrybiškumą, išskirtinę darbo kokybę ir bendruomeniškumą Vilniaus miestas išrinko ir apdovanojo 10 Vilniaus mokytojų. Laureatai išrinkti iš 154 kandidatų. Didžiuojamės, kad mūsų progimnazijoje jau ne vienerius metus dirba mokytoja, šiemet, 2022 m., patekusi tarp šių 10-ties apdovanotų Vilniaus mokytojų.

Mūsų progimnazijos pradinių klasių mokytoja ekspertė Deimantė Navakienė metų mokytojo vardui nominuota už tai, kad yra neabejotina lyderė ne tik progimnazijos, bet ir Vilniaus miesto švietimo bendruomenėje. Mokytojos novatoriški ugdymo ir ugdymosi metodai nuolat skelbiami Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos naujienų portale. Nuo 2021-ųjų pedagogė yra Vilniaus pradinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio pirmininkė. Taip pat – įvairių miesto renginių, olimpiadų, konkursų, konferencijų, parodų organizavimo grupių narė, mokinių darbų vertinimo bei darbo grupių vadovė, kviečiama į atestacines komisijas vertinti ir mokytojų metodinės veiklos.

Linkime Deimantei Navakienei ir toliau lyderiauti ne tik mokyklos, Vilniaus miesto, bet ir Lietuvos švietimo bendruomenėje.

Plačiau skaitykite: https://vilnius.lt/lt/2022/10/05/sostineje-pasveikinti-metu-mokytojai/