PIRMAS BLYNAS

Paskutinę rugsėjo dieną 5K klasės mokiniai lankėsi socialiniame restorane "Pirmas blynas", įsikūrusiame Šv. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje. Mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje, kuriančioje prielaidą tolerancijai, abipusiam socialiniam dialogui. Išvyka norėta parodyti, kad kiekvienas žmogus gali būti visavertis visuomenės narys, dirbti, prisidėti prie gerovės kūrimo. Siekta ugdyti socialinę atsakomybę, jautrumą, empatiją bei pilietiškumą.

Apsilankymas "Pirmame blyne"  kartu buvo ir naujai sukurtos klasės bendrystės pajautimas, ir bendradarbiavimas su mokyklos spec. pedagoge bei mokytojos padėjėja. O koks restoranas be vaišių - sotintasi ypatingo dydžio ir skonio blynais.

Klasės vadovė Loreta Paulauskienė