MATEMATINĖ SAVAITĖ

Jau tapo tradicija, kad kiekvienais metais vieną pavasario savaitę mūsų progimnazijoje karaliauja Matematika.

Š. m. kovo mėn. 14-18 dienomis mokykloje pamokos buvo integruojamos su matematikos dalyku ir suteikė mokiniams daug galimybių, gerų emocijų ir kūrybiškumo.

Kovo 14-tą paminėjome PI dieną, kurią švenčia pasaulio matematikos mėgėjai. Smagu, kad mūsų progimnazijos mokiniai panoro išmokti skaičiaus PI (3,14) šimtą skaitmenų po kablelio. Įdomi buvo matematikos bei konditerijos integracija. Rezultatas – skanūs ir gražūs tortai bei pyragai su PI raide.

Matematinės savaitės metu vyko jau tradicija tapęs Vilniaus miesto 6-ųjų klasių mokinių matematikos konkursas „Skaičiuok ir mąstyk“, skirtas matematikos mokytojui R.Balaišiui atminti. Yra kuo pasidžiaugti - 1 vieta atiteko mūsų progimnazijos 6mB kl. mok. Dominikui V. (matematikos mokytoja E.Motiejūnienė).

Didžiuojamės ir progimnazijos jaunaisiais matematikais, kurie vykusioje Jaunųjų matematikų olimpiadoje užėmė prizines vietas:

1 vieta - Jorūnė K. (8m kl.)                        1 vieta - Jonas U. (7mB kl.)

2 vieta - Adomas R. ( 8m kl.)                     2 vieta - Jokūbas B. (7mB kl.)

3 vieta - Greta Č. (8m kl.)                          3 vieta - Gabrielis P. (7Mb kl.)

1 vieta - Dominikas V. (6mB kl.)                1 vieta - Mantas P. (5mB kl.)

2 vieta - Olegas T. (6mB kl.)                      1 vieta - Aleksandras G. (5mB kl.)

3 vieta - Linas P. (6mB kl.)                         2 vieta - Vakarė S. (5mB kl.)

3 vieta - Jonas K. (6mB kl.)                       3 vieta - Jokūbas B. (5mB kl.).

Nepraleidome ir tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra 2022“, kurio rezultatų dar laukiame. Na o matematinę savaitę vainikavo Monopolio turnyras, kuriame 5-8 klasių mokiniai galėjo pademonstruoti savo verslumą.

Tiksliųjų mokslų metodinės grupės nariai