Mokinių kūryba LIETUVAI

Šiemet 4a klasės mokiniai Lietuvos valstybinę šventę - Kovo 11-ąją - minėjo kurdami eiles savo gimtinei. Bandymai kurti, eiliuoti, rimuoti buvo vykę. Vaikai džiaugėsi vieni kitų kūryba, skaitė savo eilėraščius ir patys stebėjosi pavykusiais kūrybiniais darbais. Kiek daug gražių žodžių pasakyta apie mūsų šalį, gimtinę, tėvynę – LIETUVĄ! Tad nieko nelaukę ketvirtokai išleido eilėraščių knygelę „Mano namai – Lietuva“, kurią maketavo Žygimantas su mama Laura. Knygelė iliustruota pačių vaikų skaitmeninių įrankių pagalba kurtais paveikslėliais.

Reikia pasidžiauti, kad ketvirtokų kūryba buvo įvertinta ir šalies bendrojo ugdymo pradinių klasių mokinių eilėraščių konkurse „Mano gimtinė“, kurį organizavo Panevėžio r. Smilgių gimnazija. 4a klasės mokinių Veronikos L. ir Roko B. eilėraščiai užėmė II vietą. Sveikiname ir linkime nesustoti kurti!

Pradinio ugdymo mokytoja Deimantė Navakienė

Priedai: