INTEGRUOTA MATEMATIKOS DAILĖS PAMOKA

Matematinės savaitės metu, integruotoje matematikos ir dailės pamokoje "Vizualinio mąstymo strategijų mainai matematikoje ir dailėje" buvo naudojama vizualinio mąstymo strategija. Stebint Robero Delonės ir Vasilijaus Kandinskio dailės kūrinius, mokiniai dalijosi savo matymu, suvokimu ir interpretacija. Buvo sudaromos sąlygos diskusijai, kad būtų išsakytos skirtingos nuomonės. Mokiniai turėjo pajusti ir suprasti, kad nėra teisingų ir neteisingų atsakymų. Šie meno kūriniai buvo naudojami tam, kad sudomintų ir suintriguotų mokinius. Taip jiems kilo smalsumas, žadinantis atlikti kūrybinį darbą, susijusį su matematika. Mokiniai darbus nutapė ir sugalvojo jiems pavadinimus.

Vizualinio mąstymo strategijos principas - mėgautis, kurti ir augti visiems: ir mokiniams, ir mokytojams.

2b klasės, 3a klasės mokiniai, mokytoja Rita Duogytė, mokytoja Jolanta Montvidienė