NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENOS MINĖJIMO ATGARSIAI

Švenčiant 32-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines mūsų progimnazijoje visą savaitę vyko gausybė įvairiausių renginių. Juose dalyvavo visa progimnazijos bendruomenė nuo pačių mažiausių iki vyriausių. Pradinių klasių, istorijos, technologijų, lietuvių kalbos ir muzikos mokytojai, socialiniai pedagogai, jaunieji šauliai, mokyklos savivalda ir administracija organizavo įvairius renginius ir pamokas šiai sukakčiai paminėti. Daugelio renginių akcentas – solidarumas su už savo ir visos Europos laisvę kovojančia Ukraina.

Daugelio renginių aprašymus  ir vaizdus jau galite rasti progimnazijos svetainėje. O taip pat  dalinamės mokinių savivaldos (vadovė – anglų kalbos mokytoja metodininkė Eglė Ačienė) ir istorijos mokytojo eksperto Antano Meišto suorganizuota pilietine iniciatyva „Gyvasis tautos žiedas“. Ši, jau tradicinė, iniciatyva organizuojama Tarptautinės teisingumo komisijos kartu su šios idėjos autoriais – Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšeliu-darželiu ir vyksta visoje šalyje. Taip pat mokyklos savivalda inicijavo 5-8 klasių mokinių kūrybinių darbų „Aš gimiau ir augu nepriklausomoje Lietuvoje“ parodą, skirtą paminėti Nepriklausomybės dienai. Kviečiame visus pasidžiaugti gražiausiais mokinių darbais ir virtualiai aplankyti parodą.

Laisvė  – viena didžiausių vertybių, kurią lengva prarasti, tačiau sunku iškovoti ir nelengva apginti. Džiaukimės Laisve!

Istorijos mokytojas Antanas Meištas