PROJEKTAS „LIETUVOS VALSTYBINĖS ŠVENTĖS VAIKO AKIMIS“

1b klasės mokiniai (mokytoja I. Lutcienė) ir 3c klasės mokiniai (mokytoja G. Liutkevičienė) dalyvauja projekte „Lietuvos valstybinės šventės vaiko akimis“. Šių klasių mokiniai paminėjo valstybines Lietuvos šventes: Sausio 13-ąją, Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. 3c klasės mokiniai ruošė referatus, eilėraščius, skaidres apie Kovo 11-ąją ir pristatė pirmokams. Mažieji klausytojai susidomėję klausėsi Lietuvos istorijos, eilėraščių ir atliko prasmingus darbelius, piešė Gedimino pilį, Lietuvos respublikos herbą, valstybinį simbolį - Vyčio ženklą, Lietuvos gamtovaizdį, aptarė, kokia jų reikšmė šioms dienoms.

Džiaugiamės, kad drauge kalbėdami apie Lietuvą, meilę gimtinei, jos praeitį ir dabartį, suteiksime mokiniams vis daugiau žinių apie savo Tėvynę, kuria galima didžiuotis. Didžiausią meilę Lietuvai mes galime parodyti savo nuoširdžiais, gerais, prasmingais darbais. O mūsų ateitis priklausys nuo to, ką gražaus padarysime šiandien, gerbsime ir branginsime savo artimus, draugus, gerai mokysimės, kursime.

Pradinių klasių mokytojos - Ilona ir Genė