VIRTUALI PARODA „ATVERKIME KALBOS TURTUS“

3c klasės mokiniai džiaugiasi dalyvavę virtualioje parodoje „Atverkime kalbos turtus“, kurią organizavo naujienų portalas: www.manokraštas.lt

Paroda yra lietuvių kalbos dienų renginys ir vyksta nuo vasario 16d. iki kovo 11 d.

Parodos tikslas: plėsti ir turtinti vaikų ir jaunimo lietuvių kalbos žodyną, lavinti kalbos vartojimą, pritaikant IT bei piešimo techniką. Pagal nupieštą daiktą reikėjo parinkti tinkamus būdvardžius.

Per lietuvių kalbos pamoką mokiniai rašė rašinius tema „Kuo mums brangi Lietuva?“

Prieš dailės pamoką mokiniai prisiminė ir išvardijo visas Lietuvos etnografines dalis, jas parodė žemėlapyje, didžiuosius Lietuvos miestus, kuo jie ypatingi ir visa tai pavaizdavo savo piešiniuose. Išrinkome vieną darbą, kuriam sukūrėme būdvardžius ir išsiuntėme darbą į parodą. Iš parodos organizatorių gavome labai gerus įvertinimus, kad kūrybinis darbas labai įdomus, prasmingas. Virtuali paroda dar tęsiasi iki kovo 11d. Džiaugiamės, kad virtualioje parodoje galėjome sudalyvauti su kitų Lietuvos miestų mokiniais.

Pradinių klasių mokytoja Genė Liutkevičienė