PROGIMNAZIJA ATRINKTA DALYVAUTI PILOTINIAME PROJEKTE "MOKOMĖS ŽAIDŽIANT: PASAULIO PAŽINIMAS KITAIP"

Vilniaus švietimo pažangos centras bendradarbiaudamas su VšĮ Edukraftas pradeda pilotinį projektą

„Mokomės žaidžiant: pasaulio pažinimas kitaip“,

kurio tikslas – remiantis patyriminio ugdymo principais sužaidybinti pasaulio pažinimo pamokas ir ugdyti 3–4 klasių mokinių dalykines ir bendrąsias kompetencijas. Į šį projektą pateko ir mūsų progimnazijos 3a ir 3d klasės.

Vasarį prasidėsiančiame ir iki gruodžio mėnesio truksiančiame projekte dalyvauti atrinkta 12 pradinių klasių mokytojų iš 9 Vilniaus mokyklų. Šie mokytojai su jiems paskirtu mentoriumi drauge ruošis ir ves pasaulio pažinimo pamokas panaudodami „Minecraft education edition“ sukurtą mokomąjį turinį.

Projekte dalyvaujantys mokytojai naudos pilnai paruoštą pasaulio pažinimo pamokų medžiagą ir užduotis su „Minecraft education edition“ programa 3-4 klasėms. Pirmosiose pamokose jiems padės mentorius. Taip pat mokytojai sulauks individualios pagalbos diegiant „Minecraft education edition“ bei gaus programos licencijas mokytojui ir kiekvienam klasės mokiniui iki pilotinio projekto pabaigos.

Džiaugiamės dėl šios galimybės dalyvauti projekte ir linkime pasaulio pažinimo pamokas su trečiokais atrasti iš naujo!