EDUKACIJA "LEGENDŲ PILIS" IR VILNIAUS GIMTADIENIS

Sausio 25 d. 3a klasės mokiniai keliavo pėstute į Gedimino bokštą, kuriame dalyvavo edukacijoje „Legendų pilis”.

Kas nežino Vilniaus įkūrimo legendos? Vilniečiai tai jau tikrai žino! Garsusis Geležinis vilkas jau yra tapęs Vilniaus miesto simboliu. Paslaptinga Gedimino pilis slepia ir kitų, dar niekuomet negirdėtų, legendų. Mokiniai išgirdo ne tik įvairių pasakojimų ir legendų apie Gedimino pilį, bet ir sužinojo, kodėl kryžiuočiams taip ir nepavyko užimti Gedimino pilies.

Sausio 25 d. - Vilniaus gimtadienis. Mokiniai stebėjo šventiškai pasipuošusią Rotušės aikštę, gavo dovanų vėliavėlių ir sveikino savo gimtąjį miestą su 699-uoju gimtadieniu!

3a klasės mokytoja Jolanta Montvidienė