ANT ŽODŽIO SPARNŲ

Sausio 24 dieną mūsų mokykloje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso ,,Ant žodžio sparnų" I - asis etapas. Į šį konkursą susirinko 15 dalyvių. Jie išraiškingai ir įtaigiai deklamavo pasirinktus eilėraščius bei prozos kūrinius. Išklausiusi visus dalyvius, komisija nusprendė, kad mintimi ir emocija labiausiai klausytojus paveikė 4 skaitovai.

I - ąsias vietas užėmė 2 b klasės mokinė Beatričė M. (mokytoja Rita D.) ir
                                     3 b klasės mokinė Patricija S. (mokytoja Jūratė S.).
II - ąsias vietas laimėjo 1 d klasės mokinys Dovaldas B. (mokytoja Laima N.) ir
                                      3 a klasės mokinys Domantas J. (mokytoja Jolanta M.).
Sveikiname bei linkime sėkmės Beatričei ir Paulinai meninio skaitymo konkurso II etape.

Organizatorės