VILNIAUS ARKIVYSKUPIJOS CARITO AKCIJA ,,GERUMAS MUS VIENIJA!“

2021 m. gruodžio 13 – 17 dienomis mūsų mokyklos bendruomenė dalyvavo socialinių partnerių - Vilniaus arkivyskupijos Carito inicijuotoje akcijoje "Gerumas mus vienija!“

Daugiau apie akciją ir surinktų lėšų panaudojimą vaizdo įraše:

Akcijos metu mokykloje buvo surinkta 400 eurų ir išplatinta 300 vnt. akcijos žvakučių.

Akcijos žvakutes Vilniaus arkivyskupijos Carito žvakių dirbtuvėse gamino žmonės, šiuo metu neturintys darbo ir dedantys pastangas įgyti socialinių ir darbo įgūdžių bei atsitiesti savo gyvenime.

Visos surinktos lėšos skirtos Carito vaikų dienos centrams.

Labai dėkojame visiems aukotojams už Jūsų gerumą ir norą padėti sunkiau gyvenantiems vaikams.

Ačiū 6mb ir 8m klasių mokiniams - savanoriams už pagalbą ir paaukotą laiką.

Tikybos mokytoja Jelena Liubčenko