PADĖKA DALYVAVUSIEMS “KNYGŲ KALĖDŲ” AKCIJOJE

Dėkojame visiems mūsų progimnazijos mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams, prisijungusiems prie akcijos „Knygų Kalėdos“ ir dovanojusiems vieni kitiems šventinį gerumą, prie jo pridėdami bibliotekos skaitytojų laukiamą knygą.

Jau turime “Knygų Kalėdų“ akcijoje kiekvienais metais dalyvaujančių mokyklos bibliotekos knygos bičiulių, kurie, dovanodami knygas, prisideda prie mokinių skaitymo skatinimo, patrauklios bibliotekos fondo, turinčio įdomių ir vertingų knygų, kūrimo. Tai – 4c klasės mokinės Rusnės Š. tėveliai,  mokytojos Genutė Liutkevičienė, Rasa Jagminė, Loreta Paulauskienė, Elena Nedzveckienė, Rasa Jagminė, Jelena Liubčenko. Kartu prie 2021 m. akcijos  prisijungė ir 3b klasės mokinė Augustė S., 2b klasės mokiniai Gabriela K. ir Karolis P.,  5N klasės mokinė Adelė B., 5P klasės mokinys Matas J., 7N klasės mokinys Julius J., 7mB klasės mokinys Augustas B.

Iš viso mūsų progimnazijos biblioteką papildė 20 vnt. knygų, 4 brošiūros ir 1 DVD. Iš jų - 11 vnt. knygų yra iš bibliotekos skaitytojų laukiamų knygų sąrašo.

„Knygų Kalėdų“ akcijos proga bibliotekoje buvo organizuoti jau tradicija tapę kalėdiniai skaitymai, kurių metu 1c ( klasės vadovė Edita Budrytė – Vaitkevičienė), 2a (klasės vadovė Audronė Neverauskienė), 2b (klasės vadovė Rita Duogytė), 2d (klasės vadovė Aušra Bobelienė) , 3c (klasės vadovė Genutė Liutkevičienė), 4a (klasės vadovė Deimantė Navakienė), 4b (klasės vadovė Rasa Jagminė), 4d (klasės vadovė Jolita Šimkienė), 5K (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Loreta Paulauskienė) klasių mokiniai skaitė savo mėgstamas knygas, jas pristatydami ir rekomenduodami savo draugams. Mokytojai Renata Čičenkienė, Ilona Lutcienė, Loreta Paulauskienė, Eglė Šilkūnienė skaitė savo vaikystės mylimiausių knygų ištraukas.

Visi buvo apsupti knygų skleidžiamos šviesos ir šilto bendravimo, įsileisdami šventinį gerumą į savo širdis.

Džiugu, kad mūsų mokyklos bibliotekos fondo turtinimas, skaitymo skatinimas tampa bendru visos bendruomenės rūpesčiu.

Ačiū Jums visiems.

Bibliotekininkė Eglė Šilkūnienė