FLORISTINIŲ DARBŲ KONKURSAS

Gruodžio mėnesį jau ketvirtus metus VU Botanikos sode Kairėnuose vyko mokinių floristinių darbų konkursas "Dūzgiam Kalėdas sode“. Konkurse dalyvavo 45 mokiniai iš dvidešimties vidurinių ir profesinių mokyklų net iš vienuolikos Lietuvos miestų ir miestelių. Parodoje lankytojams Kalėdinę nuotaiką skleidė įvairūs įspūdingi floristiniai darbai, snaigės, dekoratyviniai rutuliai, floristinės eglutės, žvakidės, floristinės kompozicijos.

Džiaugiamės, jog konkurse dalyvavo ir  Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos moksleivės, 5K klasės mokinė Austėja (paruošė  technologijų mokytoja Loreta Vasiliauskienė) ir 8A klasės mokinė Darija (paruošė technologijų mokytoja Jolanta Vapsvienė).

Sveikiname Dariją mokinių floristikos konkurse „Dūzgiam Kalėdas sode“, laimėjusią II-ąją vietą 5-8 kl. mokinių A grupėje.

Plačiau apie vykusį konkursą galite paskaityti VU Botanikos sodo tinklapyje: https://www.botanikos-sodas.vu.lt/news/446/42/Paskelbti-2021-m.-konkurso-D%C5%AAZGIAM-KAL%C4%96DAS-SODE