KNYGŲ PRISTATYMO KONKURSAS 2021 m.

Lapkričio – gruodžio mėn. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka organizavo Knygų pristatymo konkursą 2021 m. Tai jau tradicija tampantis konkursas, kuris suteikia galimybę vaikams kurti, filmuoti ir montuoti vaizdo siužetus apie perskaitytas knygas.

Šiais metais 4a klasės mokiniai pasinaudojo šia galimybe ir konkursui išsiuntė net 10 perskaitytų knygų pristatymo vaizdo įrašų.  Labai džiaugiamės, kad Aidės K. perskaitytos Donaldo Duškino knygos „Retorika vaikams“ pristatymui konkurso komisija skyrė  nominaciją „Už pažintinės literatūros pristatymą“ bei apdovanojo vertingomis dovanomis. Taip pat labai džiaugiamės, kad 4a klasės mokiniai ir mokytoja Deimantė laimėjo konkurso rėmėjų įsteigtą prizą – sėdmaišį, kuris padės klasėje įkurti jaukią vietą skaitymui. Dalyvaudami tokiuose konkursuose vaikai ne tik skatinami skaityti, bet ir tobulina darbo su skaitmeninėmis technologijomis įgūdžius, t.y. mokosi kurti, filmuoti, montuoti skaitmeninį turinį, pasirinkdami tinkamas programas.  Atlikdami tokias užduotis vaikai suvokia šių įgūdžių pritaikomumą įvairiose žmogaus veiklos srityse.

Pradinio ugdymo mokytoja Deimantė Navakienė