PASAKA APIE ŠVELNUKUS

Gruodžio 21- 22 d.  1-2-ų klasių mokiniai sugužėjo į progimnazijos aktų salę, į  spektaklį „Pasaka apie švelnukus“ pagal Claude Steiner. Teatrinė grupė „Mažieji svajokliai“ sudomino, pradžiugino mažuosius žiūrovus geraisiais švelnukais, kurie neša vien tik džiaugsmą, sėkmę, gerą nuotaiką. „Blogųjų šiurkštukų reikia visiems mums atsikratyti, kurie neša vien tik blogį, pyktį“, – taip sakė voveraitė, kiškis, švelnukai - aktoriai iš pasakos.

Blogoji fėja, kuri buvo sumaniusi iškrėsti daug piktų kėslų, susidraugavo su švelnukais. Garsiais aplodismentais, puikiomis emocijomis mažieji žiūrovai įvertino aktorius.

„Kartais, kad išgelbėtum žmogų, reikia jį paprasčiausiai apkabinti“ (pagal Claude Steiner).

Gėris, džiaugsmas, tiesa turi visada ir visur klestėti ir nugalėti.

Nuoširdžiai dėkojame progimnazijos direktoriui Kęstučiui Subačiui ir pavaduotojai  Astai Rinkevičienei už puikų įvertinimą, už saldžias vaišes ir padėką, už nuolatinį skatinimą kurti, įgyvendinti naujas idėjas ir džiaugtis savo darbais.

Dramos būrelio „Mažieji svajokliai“ vadovė Genė Liutkevičienė