SUSITIKIMAS SU TAUTODAILININKE, KARPINIŲ MEISTRE

Gruodžio 13 d. 3c klasės mokiniai dalyvavo susitikime su žymia tautodailininke, karpinių meistre Laimute Fedosejeva, kuris vyko Tomo Zano bibliotekoje. Tautodailininkė papasakojo apie išleistą karpinių knygą „Akys bijo – rankos daro. Popieriaus karpiniai“. Mokiniai susidomėję gėrėjosi ypatingo grožio karpiniais. Laimutė pasakojo, kad dalyvavo ir laidoje „2-jų minučių šlovė“, kur demonstravo karpinius kaip drabužius: kepuraites, sijonėlius. Tautodailininkė surengusi apie 100 personalinių ir grupinių parodų Lietuvoje ir užsienyje.

Mokiniai  klausėsi pasakojimo apie patį įdomiausią karpinį ir kada jį karpė – vaikystėje. Ypatingai mokinius sužavėjo šiuolaikiniai žaislai – karpiniai ant eglutės, juos lankstė ir karpė, pasipuoš savo eglutę prieš Kalėdų šventę.

Sužavėti sudėtingiausių karpinių idėjomis, pakilios nuotaikos mokiniai laimingi grįžo į progimaziją.

Džiaugiamės ir dėkojame menininkei už nuostabią patirtį bei skleidžiamą gėrį ir grožį.

Už puikų renginį dėkojame ir Tomo Zano bibliotekos vedėjai Aušrai Gražulienei, kuri organizavo susitikimą su tautodailininke Laimute Fedosejeva.

Pradinio ugdymo mokytoja Genė Liutkevičienė