NETRADICINĖ PAMOKA MUZIEJUJE

Gruodžio 7 dieną 3a klasės mokiniai ir mokytoja Jolanta Montvidienė lankėsi Nacionaliniame Lietuvos muziejuje. Dalyvavo netradicinėje pamokoje „Tautinio kostiumo spalvos”. Prisiminė Lietuvos regionus. Susipažino dar su vienu svarbiu Lietuvai simboliu - tautiniu kostiumu. Apžiūrinėdami tautinius kostiumus pastebėjo, kad skirtinguose Lietuvos regionuose vyrauja kitokie spalvų deriniai ir ornamentika. Mokiniai surado atsakymą į klausimą: kokią reikšmę tautinis kostiumas turi šiandien, kada ir kur jis vilkimas? Vaikai sužinojo, kokie simboliai buvo įaudžiami į tautines juostas.

3a klasės mokinukai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse. Čia spalvino tautinius kostiumus, atrado raštus, derino spalvas.

Pradinio ugdymo mokytoja Jolanta Montvidienė