Sveikatiados iššūkis ,,Mankštiada!”

2021-2022 m. m. mūsų mokykla tęsia dalyvavimą projekte "Sveikatiada". Pirmasis iššūkis įveiktas!

Kasmet LRT kviečia draugystę išreikšti šokiu ir prisijungti prie tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvos „Matau tave“ pagal specialiai šiam šokiui sukurtą dainą „Dynamitt“ (liet. „Dinamitas“). Pradinių klasių mokiniai išmoko šio šokio judesius.

Kviečiame virtualiai apsilankyti mūsų progimnazijoje ir pažiūrėti, kaip mokiniams sekasi aktyviai leisti laiką.

Iššūkį priėmė 2a, 2b, 2c, 2d,3a,3b, 3d, 4b klasių mokiniai.

Dėkojame:

šokio mokytojai Rūtai Krivickaitei, muzikos mokytojai Editai Bareikienei, pradinių klasių mokytojoms: Audronei Neverauskienei, Ritai Duogytei, Renatai Čičenkienei, Aušrelei Bobelienei, Jolantai Montvidienei, Jūratei Skurkienei, Vikai Orlienei, Rasai Jagminei už aktyvų dalyvavimą projekte.

Filmuko autorius 8m klasės mokinys Oskaras V.

1b klasės mokiniai (mokytoja Ilona Lutcienė) fizinio ugdymo pamokose ir pertraukų metu atliko kvėpavimo sistemos lavinimo pratimus. Tai buvo popierėlių skraidinimas, futboliukas, kamuoliukų lenktynės, baliono pūtimas.

3a klasės mokiniai Domas, Žemyna ir Elena (mokytoja Jolanta Montvidienė) kasdien mankštinasi namuose, lavina savo lankstumą. Jie nesiskundžia sveikata ir yra puikiai nusiteikę. Šiuos pratimus rekomenduoja visiems, kurie nori būti sveiki.

Laukiame jūsų aktyvaus dalyvavimo ,,Sveikatiados” projekte

Projekto koordinatorė progimnazijoje tikybos mokytoja Jelena Liubčenko