GEROS SAVIJAUTOS PROGRAMA

Lapkričio 25 d. progimnazijos kai kuriems pradinukams pamokos vyko kitaip, neįprastai, pasinėrus į apmąstymus apie save, santykius su draugais.

Geros savijautos programoje dalyvavo 3c kl.(mokyt. G.Liutkevičienė), 3d kl.(mokyt. V.Orlienė), 4a kl.( mokyt. D. Navakienė) ir 4d kl.(mokyt. J.Šimkienė) mokiniai. Klasėse vyko užsiėmimai tema „Bendradarbiavimas ir darbo komandoje įgūdžių ugdymas“.

Vienoje klasėje (4a kl.) mokiniai užsiėmimų metu piešė, rašė gražius pagiriamuosius žodžius klasės draugams, klausėsi pasakojimo apie mitines būtybes, kurios aplanko tik ką gimusius vaikus. Klausydamiesi muzikos piešė tema „Mano medis“. Kitose klasėse mokiniai kalbėjo apie savo ir kitų draugų emocijas, žiūrėjo filmukus, diskutavo, piešė ir aplikavo emocijas, pagal pasirinktus atvirukus papasakojo savo pomėgius, nuotaikas, emocijas. Dar kitoje klasėje mokiniai kalbėjo apie meilę, globą gyvūnams, draugystę, žiūrėjo filmukus, aptarė.

Puikiai praleista diena priminė, kaip turime gražiai elgtis tarpusavyje, būti geranoriški, padėti vieni kitiems, sakyti vieni kitiems kuo daugiau pagiriamųjų žodžių.

Nuoširdžiai dėkojame „Geros savijautos programos“ organizatoriams ir edukatoriams, kurie vykdė užsiėmimus progimnazijoje.

Pradinio ugdymo mokytojos