TARPTAUTINĖS TOLERANCIJOS DIENOS MINĖJIMAS PROGIMNAZIJOJE

Lapkričio 15-19 dienomis progimnazijoje minėjome Tarptautinę Tolerancijos dieną.

Per istorijos pamokas mokiniai su  progimnazijos Tolerancijos ugdymo centro vadovu, mokytoju ekspertu A. Meištu prisiminė ir aptarė įvykius, susijusius su Vilniaus miesto istorija, tolerancijos pavyzdžiais miesto ir valstybės gyvenime. Didžiulio susidomėjimo susilaukė šių metų  simbolio  – Tolerancijos miesto „statyba“. Bendradarbiaujant su Tarptautine Teisingumo komisija siūlyta piešti ar gaminti iš įvairių medžiagų (popieriaus, kartono ir t.t.) Tolerancijos miestą, kuris gali būti realus, kuriame gyvenama dabar, arba įsivaizduojamas, kuriame norėtų gyventi mokiniai. Dėkojame progimnazijos savivaldai ir jos vadovei, anglų kalbos mokytojai metodininkei Eglei Ačienei, parengus virtualią Tolerancijos miestų parodą. Darbai tikrai džiugino akį.  Ačiū Jums!

Istorijos mokytojas ekspertas Antanas Meištas