GEROS SAVIJAUTOS PROGRAMA

Lapkričio 22 d. 3a klasės mokiniai ir mokytoja Jolanta Montvidienė dalyvavo „Geros savijautos programoje”.  Šioje programoje mokinukai tobulino savo socialinių emocinių įgūdžių kompetencijas. Vaikai buvo skatinami už durų nepalikti nei savo džiaugsmo, nei liūdesio. Atlikdami užduotis pradinukai mokėsi išreikšti savo jausmus, mylėti ir gerbti save, savo kūną ir aplinką be išankstinių stereotipų bei apribojimų.

„Patirčių klasėje” - kitokioje aplinkoje, kur naudojama inovatyvi sensorinė įranga, vaikai atsipalaidavo, bendravo, žaidė. Grįžome kai ką supratę daugiau, patyrę džiaugsmo, empatijos, tarpusavio artumo bei meilės sau magiją!

Pradinio ugdymo mokytoja Jolanta Montvidienė