1-5 KLASIŲ KATALIKŲ TIKYBOS KONKURSAS „KASDIENINĖS MŪSŲ MALDOS“

Mūsų mokyklos 1b klasės mokinys Rapolas B. pelnė II vietą 1 – 5 klasių mokinių konkurse „Kasdieninės mūsų maldos“.

Nuoširdžiai sveikiname Rapolą.

Konkursą organizavo Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centras bendradarbiaudamas su Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija (atsakinga tikybos mokytoja metodininkė J. Liubčenko). Konkurse dalyvavo 94 mokiniai iš visos Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų ir parapijų (lietuvių ir lenkų k.).

Dėkojame mūsų mokiniams už aktyvų dalyvavimą: 1b klasės mokinei Gabrielai K., 2b klasės mokinėms Militai M. ir Elzei M., 3c klasės mokinėms Kamilei S. ir Kamilei G.

Džiaugiamės ir sveikiname konkurso nugalėtojus.

1 – 2 klasių mokinių amžiaus grupė:

I vieta skirta V. B., Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazijos 1 klasės mokinei.

II vieta skirta R. B., Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos 1 klasės mokiniui.

III vieta skirta B.B., Vilniaus Jeruzalės progimnazijos 1 klasės mokinei.

3 – 4 klasių mokinių amžiaus grupė:

I vieta skirta D. Š., Vilniaus r. Bezdonių ,,Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos 4 klasės mokinei.

II vieta skirta K. R. 4 klasės mokinei, atstovaujančiai Šumsko Šv. Arkangelo Mykolo parapiją.

III vieta skirta E.M., Švenčionių r. Pabradės ,,Žeimenos“ gimnazijos 4 klasės mokinei.

5 klasių mokinių amžiaus grupė:

I vieta skirta M. L., Vilniaus r. Mostiškių mokyklos – daugiafunkcio centro 5 klasės mokiniui.

II vieta skirta M. G., Vilniaus r. Mostiškių mokyklos – daugiafunkcio centro 5 klasės mokinei.

III vieta skirta G.T., Vilniaus r. Šumsko pagrindinės mokyklos 5 klasės mokinei.

Jelena Liubčenko