TARPTAUTINIS 3- 4 KLASIŲ MOKINIŲ ANGLŲ KALBOS VAIZDO KLIPŲ KONKURSAS „HOW TO LIVE AND STAY HEALTHY?

Sveikiname TARPTAUTINIO 3- 4 KLASIŲ MOKINIŲ ANGLŲ KALBOS VAIZDO KLIPŲ KONKURSO „HOW TO LIVE AND STAY HEALTHY?“ nugalėtojus ir dėkojame pedagogams už puikų mokinių paruošimą, kūrybiškumą ir iniciatyvą.

1 vieta - Panevėžio Ąžuolo progimnazijos kūrybinei grupei ir mokytojoms

Rasai Guokienei- anglų k. mokytojai metodininkei,

Vaidai Kriunienei- anglų k. vyr. mokytojai,

Valdonei Glebavičienei- muzikos mokytojai metodininkei.

2 vieta - Vilniaus darželio - mokyklos "Saulutė"  kūrybinei grupei ir direktoriaus pavaduotojai ugdymui Irenai Gontovnik.

3 vieta - Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazijos kūrybinei grupei ir mokytojoms

Ingridai Staugaitei - anglų kalbos mokytojai,

Dariui Dinsmonui - informacinių technologijų mokytojui.

Dėkojame 7 m klasės mokinei Barborai M., sukūrusiai šiam konkursui nuotaikingą plakatą.

Ačiū visiems už nuostabiai įgyvendintas idėjas, pakilią nuotaiką ir džiugias emocijas. Linkime Jums stiprios sveikatos, neblėstančios energijos bei kūrybinio polėkio artėjančiais metais.

Konkurso organizatorės: anglų kalbos mokytoja Eglė Ačienė, informacinių technologijų mokytoja Indrė Kudelko ir socialinė pedagogė Agnė Vernickaitė.

Linksmai sutikite gražiausias metų šventes :) !

Parengė: Socialinė pedagogė Agnė Vernickaitė

I vieta