KONSTITUCIJOS EGZAMINO ATGARSIAI

Kiekvienam piliečiui garbės reikalas susipažinti, o dar geriau – išmanyti pagrindinį valstybės įstatymą. Todėl spalio mėnesį progimnazijoje vyko įvairūs renginiai, skirti pažinčiai su Lietuvos Respublikos konstitucija. Šis egzaminas buvo ypatingas, kadangi šiais metais minime 1922 m. konstitucijos 100 metų ir  1992 m. konstitucijos trisdešimties metų jubiliejus. Spalio pradžioje dalis progimnazijos mokinių ėmė ruoštis artėjančiam progimnazijos egzaminui. Istorijos pamokų metu mokytojas ekspertas A. Meištas aiškino šio įstatymo svarbą, supažindino su pagrindinėmis piliečio teisėmis ir pareigomis, išdėstytomis šiame dokumente.

Jau kuris laikas egzaminas vykdomas virtualioje erdvėje, nuotoliniu būdu. Pirmajame egzamino etape dalyviai privalėjo atsakyti į 20 klausimų. Keliasdešimt mūsų progimnazijos mokinių varžėsi 5-7 ir 8-10 klasių amžiaus grupėse. Geriausiai iš visų dalyvių sekėsi 8mB klasės mokinei Silvijai P., kuri teisingai atsakė į 13 klausimų. Taip pat dėkojame ir kitiems dalyviams, negailėjusiems savo laiko ir pastangų.

Iki susitikimo kitais mokslo metais!

Istorijos mokytojas Antanas Meištas