ČikuRaku daiktų saugojimo spintelės 5-8 klasių mokiniams

Nuo 2022-2023 m. m. pradžios 5-8 klasių mokiniams yra galimybė mūsų mokykloje naudotis ČikuRaku daiktų saugojimo spintelėmis, kurios Jau 8 metus naudojamos visos Lietuvos mokyklose. ČikuRaku - tai spintelių nuomos ir aptarnavimo paslaugos, kurios šiuo metu aptarnauja 150 mokyklų visoje Lietuvoje.

Siūlome rinktis iš dviejų dydžių spintelių; detalius išmatavimus galite peržvelgti čia - http://www.cikuraku.lt/mokyklai/spinteles/

Kainos pradedant naudotis nuo rugsėjo 1 d.:

S - 21 Eur

M - 31 Eur

*(pradedant naudotis ne nuo mokslo metų pradžios, kaina mažėja ir yra daloma dienomis)

Už šį mokestį suteikiama pilna spintelių priežiūra ir aptarnavimas, t. y.: esant poreikiui pakeičiamos durelės, sugedus spynai ar pametus raktą operatyviai sutvarkoma - todėl spintelės visada atrodo kaip naujos.

Daiktų saugojimo spinteles galima užsisakyti užpildant registracijos anketą adresu noriu.cikuraku.lt. Užsisakiusieji spintelę, jau rugsėjo pirmomis dienomis gaus raktus ir galės naudotis spintele.

Jūsų pageidaujamas daiktų saugojimo spinteles nuo rugsėjo aptarnaus UAB „Greeners“ (ČikuRaku spintelės). Daugiau informacijos www.ČikuRaku.lt arba telefonu +37061918890