GYNYBOS DIENA PENKTOKAMS SU JAUNAISIAIS ŠAULIAIS

Gegužės 19 dieną Karo prievolės administravimo tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos 5-tų  klasių mokiniams organizavo nacionalinę gynybos dieną. Mokiniams buvo suteikta galimybė susipažinti su krašto apsaugos sistema, kariuomenės veikla ir tradicijomis. Atvykę kariūnai vedė karinės rikiuotės, fizinio lavinimo pamokas, supažindino su kario ekipuote, papasakojo apie Lietuvos kariuomenę. Mokiniai džiaugėsi netradicinėmis pamokomis progimnazijoje.

Jauniesiems šauliams buvo suteikta galimybė plačiau pristatyti savo veiklą mokyklos mokiniams. Progimnazijos Jaunojo šaulio būrelio šauliai priklauso vienai iš didžiausių Vilniaus apskrities šaulių kuopai, tai yra Šalčininkų šaulių 1011-oji kuopa.

Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės Šalčininkų šaulių 1011-oji kuopa įsikūrusi 2000-aisiais metais. Tai yra labai patriotiškai ugdomas Lietuvos šaulių sąjungos padalinys.

Jeigu nori tapti jaunuoju šauliu, būti drausmingas, išmokti išgyvenimo ir medicinos pagrindų, rikiuotės, susipažinti su įvairiomis grėsmėmis, po sunkaus žygio praleisti naktį miške prie laužo, tada Jaunojo šaulio būrelis tau. Tapk mūsų komandos-šeimos nariu!

Registracija vyksta el.p.: tomasgvk@gmail.com