PAMOKOS KITOJE APLINKOJE

Mokantis beveik pačiame Vilniaus centre, bepigu jį išnaudoti netradicinėms pamokoms, ypač, kai pavasaris savaime diktuoja temas. Antai Č.Sugiharos sakurų parke su aštuntos klasės mokiniais skaitėme ir nagrinėjome A.Miškinio eil. "Elegantiškai sninga". Parke kaip niekur kitur justi gyvenimo akimirkų grožis.

Ne mažiau įdomi pamoka, kurioje dalyvavo 8m ir 8m1 mokiniai su anglų kalbos mokytoja G.Karsokiene ir lietuvių kalbos mokytoja L.Paulauskiene, vyko Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekoje. Susipažinome su knygos gimimo istorija, matėme  vienas pirmųjų pasaulio knygų, parašytų dantiraščiu molio lentelėse. Įdomu buvo sugretinti mažiausią ir didžiausią bibliotekos knygą. Paklaidžiojome po skaityklas, knygų fondus, pasigrožėjome pastato architektūra.
Mokiniai grįžo geros nuotaikos, kupini naujos patirties.

Mokytoja Loreta Paulauskienė