MOKINIŲ MATEMATINIAI LAIMĖJIMAI

Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog mūsų progimnazijos 6mB klasės mokinė Karina T. ir 7mB klasės mokinys Jokūbas B. tarptautiniame matematikos konkurse "Pangea 2022" laimėjo prizines vietas (3 vieta).

Taip pat didžiuojamės, kad mūsų progimnazijos 6mB klasės mokinys Olegas T. (matematikos mokytoja metodininkė Emilija Motiejūnienė) ir 7mB klasės mokinys Jonas U. (matematikos vyr. mokytoja Elena Nedzveckienė) dalyvavo Vilniaus m. jaunųjų matematikų olimpiadoje ir už gerus rezultatus buvo apdovanoti Vilniaus m. savivaldybės padėkos raštais.

Valio šauniesiems matematikams!

Tiksliųjų mokslų metodinė grupė