SUSITIKIMAS SU LIETUVOS KREPŠINIO AGENTU

Projektas „Kiekviena profesija reikalinga“ visiems progimnazijos mokiniams labai reikšmingas ir naudingas (projekto koordinatorė G.Liutkevičienė).

Pradinių klasių mokiniai susipažįsta su įvairių profesijų žmonėmis, kurie skatina vis labiau domėtis ir pasirinkti vieną ar kitą profesiją.

Gegužės 6 d. į progimnazijos aktų salę sugužėjo visas 3-ių klasių būrys (3a, 3b, 3c, 3d), nes skubėjo į susitikimą su ypatingu svečiu - Lietuvos krepšinio agentu Sauliumi Švetkausku.

Saulius papasakojo mokiniams, kad jau vaikystėje labai gerai mokėsi, domėjosi sportu, lankė krepšinį, paauglystėje aktyviai domėjosi krepšinio įvykiais, žaidėjais, komandomis. Ypatingai vaikystėje patiko krepšininkas Kobė Brajantas, domėjosi jo pomėgiais, pasakojo apie visų laikų geriausią krepšininką Maiklą Džordoną, apie Lietuvos žymius krepšininkus – Arvydą Sabonį, Šarūną Jasikevičių, Šarūną Marčiulionį, Liną Kleizą, su kuriais yra daug bendravęs. Agento profesija – ieškojimas geriausių krepšininkų ir subūrimas į vieną komandą. Saulius lankėsi 6 pasaulio žemynuose ir ieškojo puikių krepšininkų. Mokiniai, besidomintys krepšiniu, uždavė daug klausimų apie krepšinio žvaigždes.

Po susitikimo su krepšinio agentu Sauliumi daug mokinių susidomėjo krepšiniu - ne tik berniukai, bet ir mergaitės norėtų tapti krepšinio agentais.

Ačiū Lietuvos krepšinio agentui Sauliui už pasidalijimą mintimis apie savo profesiją ir linkime sėkmės jo darbe.

Pradinių klasių mokytoja Genė Liutkevičienė