VISUOTINĖ PROGIMNAZIJOS AKCIJA „Gyvenkime sveikai kartu“

Lietuvos moksleivių sąjunga vykdo 2020-2021 mokslo metų veiklos programą SLURŠ, kurios pagrindinis tikslas  – informuoti moksleivius apie sveikatos ir lytiškumo sampratas, sveikatai naudingus įpročius, psichinės ir socialinės sveikatos skirtumus bei skatinti mokyklos bendruomenes užtikrinti kokybišką ir moksleiviams suprantamą lytiškumo ugdymą, kviečia mokinių savivaldas įgyvendinti įvairias iniciatyvas ir siekti pokyčių kartu.

Šių metų gegužės mėnesį Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos Mokinių Savivalda inicijavo akciją "Gyvenkime sveikai kartu" ir kvietė mokinius bei jų šeimas užfiksuoti savo sveiko gyvenimo, aktyvios veiklos, darbo ir  poilsio akimirkas. Dėkojame visiems bendruomenės nariams, kurie prisijungė į šią akciją ir užfiksavo savo įspūdžius bei pasidalino su mumis savo nuotraukomis ir video medžiaga.

Kviečiame peržiūrėti skaidres (paruošė 6mB klasės mokinė Jonė L.) ir vaizdo klipus (sumontavo 5P klasės mokinė Gabija P. ir 7m klasės mokinys Oskaras V.), patirti teigiamų emocijų ir pasidžiaugti  kartu.

Artėjančios Vaikų Gynimo dienos proga sveikiname visus progimnazijos mokinius ir skatiname laikytis sveikos mitybos principų, dienos režimo, puoselėti savo fizinį aktyvumą bei rasti mėgstamą veiklą, teikiančią džiaugsmo ir įkvepiančią naujiems darbams.

MS kuratorė Eglė Ačienė

Priedai: