RENGINYS LAZDYNŲ PELĖDOS SKVERE

Gegužės 28 d. 2c klasės mokiniai paminėjo rašytojo V. Petkevičiaus gimimo metines.

Tą dieną rašytojui būtų suėję 91-eri metai. Lazdynų Pelėdos skvere vyko susitikimas su Tomo Zano bibliotekininke Irena Lukša ir bibliotekos vedėja Aušra Gražuliene. Mokiniai prisiminė V. Petkevičiaus biografiją ir jo kūrybą vaikams. Tokius kūrinius kaip „Kodėlčius“, „Ko klykia gervės“, „Didelis ir mažas“, „Sieksnis. Sprindžio vaikas“. Mokiniai skaitė kūrinius, apibūdino jų pagrindinę mintį. Kūrinį „Gilės nuotykiai Ydų šalyje“ mokiniai mokėsi pagal 2 klasės ugdymo programą. Pagal šį kūrinį mokiniai piešė ir aprašė piešinius, vaidino etiudą „Pupelė ir jos draugai“.

Bibliotekos vedėja Aušra pristatė įdomesnius V. Petkevičiaus biografijos faktus, pagal kūrinį „Kodėlčius“ sugalvojo įdomų žaidimą „Klausimai – atsakymai“. Mokiniai traukė iš stebuklingos dėžutės korteles, skaitė klausimus ir atsakinėjo į juos.

Nuoširdžiai dėkojame Tomo Zano bibliotekos vedėjai Aušrai Gražulienei už gražų bendradarbiavimą ir pasidalijimą įdomiomis mintimis apie rašytoją V. Petkevičių.

Pradinio ugdymo mokytoja Genė Liutkevičienė