SUSITIKIMAS SU ŽURNALISTE, LNK ŽINIŲ VEDĖJA EGLE ŠANTARAITE

Kas yra žurnalistas? Kokių reikia charakterio savybių, kad juo taptum? Ar vaikystėje domėjosi šia profesija?

Balandžio 28 ir 30 d. progimnazijos 2c (mokyt. G.Liutkevičienė), 2d (mokyt. V.Orlienė) ir 4e (mokyt. I.Lutcienė) klasių mokiniams į šiuos klausimus atsakė žurnalistė, LNK žinių vedėja Eglė Šantaraitė.

Žurnalistas – pastabus žmogus, kuris dirba visą parą. Ši profesija ne tik ugdo pastabumą, bet ir gebėjimą pamatyti esmę, įžvelgti gilesnį situacijos kontekstą, jis kaip ir reporteris, daro reportažus, praneša apie aktualius įvykius. Žurnalisto profesijoje svarbu klausyti, matyti, gauti reikiamą informaciją iš įvairių institucijų ir teisingai ją pateikti žiūrovui, klausytojui ar skaitytojui. Žurnalistė Eglė papasakojo labai daug įdomių faktų apie žurnalisto profesiją. Vaikystėje labai norėdavo būti matoma, ant scenos, rodydavo savo artimiesiems cirko numerius, vėliau lankė dramos būrelį, žurnalistų būrelį. Visi šie pomėgiai turėjo įtakos dabartinei profesijai.

Mokiniai susidomėję klausėsi įdomių faktų apie šią profesiją, uždavė daug klausimų, į kuriuos žurnalistė maloniai atsakė. „Svarbu mylėti savo darbą, džiaugtis tuo, ką darai, mėgautis, tuomet būsi labai laimingas  ir sėkmingas“, - teigė pašnekovė.

Mokiniai susidomėjo šia profesija ir daug kas norėtų būti žurnalistais.

Nuoširdžiai dėkojame žurnalistei, LNK žinių vedėjai Eglei Šantaraitei už pasidalijimą įdomiomis ir prasmingomis  mintimis apie savo mylimą profesiją.

Pradinio ugdymo mokytoja G.Liutkevičienė