KONKURSAS „DAINUOJANČIOS NATOS – PRAKALBUSIOS EILĖS“

Kovo mėn. 31 d. 2c klasės mokiniai Ugnė Ž. ir Arnas B. dalyvavo miesto Jaunųjų atlikėjų ir skaitovų konkurse „Dainuojančios natos – prakalbusios eilės“.

Konkurso tikslas – siekiama kelti ypatingais talentais apdovanotų mokinių prestižą, išsiaiškinti pačius gabiausius Lietuvos skaitovus, populiarinti jų veiklą.  I–ame ture mokiniai užėmė garbingas vietas: Ugnė – I-ąją vietą, Arnas – II-ąją vietą ir pateko į II-ąjį turą.

Balandžio 2d. II–ame ture vyko mokinių filmavimas fotostudijoje, kur Ugnė raiškiai deklamavo Č. Navakausko „Keista ir laiminga pelytė“ o Arnas, kaip tikras pasakorius, sekė lietuvių liaudies pasaką „Pupa“. Filmuota medžiaga bus rodoma Lietuvos regioninėse televizijose: Varėnos ir Marijampolės televizijose. Raiškaus skaitymo ir sceninio įvaizdžio juos mokė mokytoja G. Liutkevičienė. Ugnė ir Arnas – talentingi skaitovai, puoselės savo talentus ir ateityje, jie – pavyzdys kitiems progimnazijos mokiniams, iš šių mokinių galima pasimokyti raiškaus žodžio, drąsaus sceninio įvaizdžio. Ateityje mokiniai tobulins savo gebėjimus, nes nori sieti savo profesiją su scena. Mokiniai buvo apdovanoti laureatų medaliais, diplomais ir saldžiomis dovanomis.

Taip pta gavome iš konkurso organizatorių tokį laišką: „Nuoširdžiai dėkojame mokiniams ir, žinoma, mokytojams :)) Jūs papuošėte mūsų konkursą savo nuostabiais talentais. Džiaugiamės jumis :)“

Nuoširdžiai dėkojame konkurso „Dainuojančios natos – prakalbusios eilės“ organizatoriams už suteiktą galimybę mokiniams dalyvauti  konkurse ir tapti laureatais.

Pradinio ugdymo mokytoja Genė Liutkevičienė