MOKYKLA PASITINKA MATEMATINĘ SAVAITĘ

Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija kovo 29 – balandžio 2 d. skiria matematinei savaitei. Nors pandemija vis dar laiko mus savo gniaužtuose ir pamokos vyksta nuotoliniu būdu, tačiau šios savaitės vykdytojai teigia – MATEMATIKA SIENŲ NETURI!

O šaunioji mūsų progimnazijos Mokinių savivalda, vadovaujama anglų k. mokytojos metodininkės Eglės Ačienės, ta proga sumanė net papuošti mokyklą. Na ir kas, kad klasės liūdi be vaikų, bet žinių neuždarysi tarp sienų. Tad nuo mokyklos langų tik Jums, mokiniai, mokytojai, moja skaičiai bei formulės, ilgesingai žvelgia liniuotės, laukdami Jūsų sugrįžtančių. Ir matematinės žinios – palikusios įprastas klases, keliaus tais nematomais takais – iš vieno ekrano į kitą, iš vienų namų į kitus... Tik semkite jas, aktyviai įsitraukdami į veiklas. O jei eisite pro mokyklą, stabtelkite prie vartų pasigrožėti ir jai pamoti. Juk viskas bus gerai, tikime, kad grįšime, kai tik galėsime.

Tad kviečiame aktyviai įsitraukti į Matematinės savaitės „Matematika be sienų“ veiklas: mokinių savivaldos iššūkius (plačiau skaitykite ČIA), integruotas pamokas (veiklų planas ČIA).

Ir dar kartą dėkojame šauniajai Mokinių savivaldai, kurie visą savaitę saugiai būdami namuose pertraukų metu bei po pamokų karpė ir piešė papuošimus, o į mokyklą užsukdavo po pamokų tik laikydamiesi visų būtinų saugos priemonių, kad ją padailintų. Taip pat jų kuratorei Eglei Ačienei, palaikiusiai mokinių idėjas ir padėjusiai jas įgyvendinti, bei psichologei Rasai Mazdevičienei, prisidėjusiai prie mokyklos puošimo.

Turiningos ir žinių kupinos matematinės savaitės!

Organizatoriai