Į projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ sceną žengia mūsų moksleivė

„Iš išorės esu mielas žmogus, bet viduje esu „pasiutusi““, – tokius žodžius LNK studijoje, repeticijos metu, taria mūsų šarmingoji Regvita, Antano Vienuolio progimnazijos 8m klasės mokinė.

Regvita – viena iš LNK televizijos rodomo tarptautinio formato projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyvė. Moksleivė varžėsi su 125 kitais talentingais Lietuvos vaikais ir išpildė savo svajonę.

Aistringa muzikos mylėtoja, klasės seniūnė, progimnazijos mokinių savivaldos narė, įvairių iniciatyvų sumanytoja – tokia veikla Regvitą lydėjo visus 4 progimnazijoje praleistus metus.

Mūsų moksleivė išdidžiai ir drąsiai  į ,,Lietuvos Balsas. Vaikai“ sceną žengs šį sekmadienį, kovo 28 d., 19:30 val., LNK. Kviečiame visus bendruomenės narius stebėti ir palaikyti.

Tobulinti vokalo subtilybes atliekant Nirvanos dainą „Heart shaped box” Regvitai padėjo progimnazijos muzikos mokytoja Vilma Daubarienė.

Linkime sėkmės šio sekmadienio vakarą, taip pat išsipildyti svajonei įstoti į Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją ir kažkada, tikime, garsinti Lietuvos vardą.

Progimnazijos tarybos atstovė Gintarė Ribinskienė