LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI

Su pavasario pradžia, su parskrendančiais paukščiais pasitinkame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Ir, matyt, taip turi būti, nes paukštis – Laisvės simbolis. Kovo 11-ąją švenčiame mūsų Tėvynės laisvės dieną.

Antano Vienuolio progimnazijoje 8-tų  klasių  mokiniai taip pat minėjo  Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Jie iš įvairių medžiagų gamino meno kūrinius, kurie atskleidė Lietuvos tautiškumą, meilę tėvynei.

Kovo 11-oji – kiekvienam iš mūsų svarbi šventė, tad nuolat šią istorinę datą nešiokime savo atmintyje ir širdyse. Didžiuokimės, kad esame lietuviai. Mokykimės, kurkime, auginkime savyje stiprų atsakomybės medį, kuris kasdienį gyvenimą papuoštų ne tik teisių žinojimu, bet ir pareigų vykdymu. Būkime kūrybiški ir atsakingi!

Dailės mokytoja Jurgita Baltuškaitė