AŠ AUGU LIETUVOJ – ŠALELĖJE LAISVOJ

„Ar žinai, vaikeli, kiek svarbiausių žodžių mes kas dieną tariam iš visos širdies?..“- tai ištarti dainos žodžiai, kuriais pirmokai sveikino Vasario 16-ąją – Lietuvos Valstybės Atkūrimo dieną.

1a, 1b, 1d  klasių moksleiviai plačiau susipažino su Lietuvos Valstybės simboliais: giedojo himną, spalvino trispalves, aptarė herbo reikšmę. Taip pat kalbėjo apie Tėvynę ir jos praeitį, sužinojo, kad mūsų mokykla – Pirmoji Lietuviška gimnazija Rytų Lietuvoje, kurioje dirbo ir keli Nepriklausomybės Akto signatarai.

Taip mokiniai, mojuodami vėliavėlėmis, gera nuotaika ir šypsena pasveikino Lietuvą.

Mokytojos Edita, Audronė, Rita ir Aušrelė