SVEIKATIADAI KARANTINO NĖRA! KVIEČIAME PRISIJUGTI!

Mūsų mokyklos mokiniams nuotolinis ugdymas nesutrukdė dalyvauti projekte ,,Sveikatiada“. Antrasis šių metų išbandymas ,,Pusryčiai madinga!“.

1b klasės mokiniai (mokytoja Rita Duogytė) dalinasi, kad dieną mėgsta pradėti nuo skanios košės, blynelių, kiaušinienės ir kitų gardumynų.

2a klasės mokinė Uma Vasarė S.  (mokytoja Jolanta Montvidienė) kepa madingai skanius čirvinius blynus. Kas gali būti geriau nei pradėti dieną nuo skanių pusryčių lovoje? Pusryčiauti mergaitė mėgsta su savo draugu šuneliu.

Skonio pajusti gal ir negalima, bet pozityviai nuteikiantis blynas iškeptas iš viso grūdo ir avižinių miltų. Blynui tešlą užmaišė ir pati iškepė 2a klasės mokinė Lina M.

Pyragas su meile ir dideliu kruopštumu keptas mamos ir dukros iš sveikų ir ekologiškų obuolių, kuriuos užaugino senelis savo dideliame sode. Pyragas puoštas mandarinais, kurie primena Šv. Kalėdas. 2a klasė Žemyna R.

Kai senelio sode daug sveikų obuoliukų, pusryčiams 2a klasės mokinė Laura L. su mamytės nežymia pagalba jau moka išsikepti obuolių pyragą. Pyrago užkanda su šilta arbata ir keliauja į mokyklą. Dar pyrago gabaliuku mėgaujasi ir mokykloje per pertrauką.

Vasario 4 – kovo 10 d. kviečiame visus dalyvauti naujame iššūkyje ,,PIETŲ KOVOS!“

Pietūs – pats svarbiausias mūsų dienos valgymo metas, nuo kurio priklauso likusios dienos energija ir nuotaika. Todėl kiekvieną dieną turime pavalgyti sveikatai palankius ir sočius pietus, tiesa?

Na o pietų kovos taip nesivadintų, jei šiame konkurse nebūtų šiek tiek mūšio ir varžymosi! Sveikatiada Jums paruošė pietų kovų protmūšį bei mįslių ringą! Konkursui paruoštos medžiagos teiraukitės klasių vadovų.

Karantinas dar tęsiasi, todėl konkurse kviečiame dalyvauti iš namų. Skaniai ir sveikai pietaukite, fotografuokite, nupieškite ar kaip kitaip įamžinkite savo pietų lėkštes! Parodykite mums, kas Jūsų pietų lėkštėse!

Junkitės prie konkurso ir parodykite visiems, kaip jums sekasi puoselėti sveikos mitybos įpročius.

Ačiū, kad dalyvaujate projekto veiklose!

SVEIKATIADOS IŠŠŪKIO PRISTATYMAS: https://www.powtoon.com/s/ecWtEHhbUPC/1/m