INTEGRUOTA PAMOKA „KALĖDŲ BELAUKIANT“

Gruodžio 11d. 2c klasėje (mokyt. G.Liutkevičienė) vyko integruota lietuvių kalbos, muzikos (mokyt. E.Bareikienė) ir tikybos (mokytoja J.Liubčenko) pamoka „Kalėdų belaukiant“. Mokiniai plačiau susipažino su Kūčių, Kalėdų tradicijomis, klausėsi mokytojos pasakojimo, žiūrėjo skaidres apie Kalėdų simbolius. Vėliau laužė kalėdaičius ir sakė vieni kitiems palinkėjimus, vaišinosi kūčiukais ir kitomis vaišėmis. Būrė burtus iš žiedo, pinigų ir rakto, kūčiukų, pagal kuriuos galėjo nuspėti ateitį. Sužavėjo dainos apie Kalėdas, kurios į šventę įnešė ramybės, susikaupimo. Visi susidomėję žiūrėjo spektakliuką „Ožka ir septyni ožiukai“, kiti mokiniai deklamavo eilėraščius apie Kalėdas.

Tą dieną mokiniai pajuto tikrą Kalėdų stebuklą, nes už durų laukė ir maišas dovanų nuo Kalėdų senelio. Po šventės mokiniai fotografavosi prie neįprastos, originalios balionų eglės, kurią padovanojo 2c klasės mokinių tėveliai. Štai kaip galima pajausti tikrą Kalėdų stebuklą. Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už puikias idėjas šventei, kurios mokiniai ilgą laiką nepamirš.

Pradinio ugdymo mokytoa G. Liutkevičienė