NELIKITE VIENI SU SUNKUMAIS

Karantino laikotarpiu vaikams ir paaugliams ypač reikalinga socialinė parama. Socialinė parama – tai vienas iš svarbiausių veiksnių, galinčių padėti įveikti kylančius sunkumus ar užkirsti kelią ilgalaikėms psichologinėms problemoms. Pasak Vilniaus psichotraumatologijos centro mokslininkų, net 19,3% paauglių nurodė, kad neturi į ką kreiptis pagalbos. Mes, mokyklos psichologės Rasa ir Ieva, kviečiame susipažinti su Psichotraumatologijos centro mokslininkų parengtomis rekomendacijomis mokykloms ir mokiniams. Taip pat primename savo kontaktus bei darbo laiką. Nelikite vieni su sunkumais. Drauge sunkumus įveiksime lengviau ir greičiau!

Mūsų kontaktai ir darbo laikas

Psichologė Rasa Madzevičienė

Konsultuos pirmadienį, antradienį, ketvirtadienį, penktadienį nuo 15 iki  17 val.

trečiadienį nuo 8 iki 11 val.

Tamo arba elektroniniu paštu: rasamadzevičienė@gmail.com

kitu darbo metu telefonu 865759296

(iš anksto suderinus pokalbio laiką per Tamo arba el.paštą)

Psichologė Ieva Pratašiūtė

Konsultuos pirmadienį, antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį nuo 10 iki  12 val.

Tamo arba elektroniniu paštu: ieva.pratasiu@gmail.com

kitu darbo metu telefonu 860268730

(iš anksto suderinus pokalbio laiką per Tamo arba el.paštą)

Priedai:
REKOMENDACIJOS MOKYKLOMS IR MOKINIAMS