PROGIMNAZIJOS MOKINIAI PUIKIAI PASIRODĖ KONSTITUCIJOS EGZAMINE

Nepaisant pandemijos visą spalio mėnesį progimnazijoje vyko įvairūs renginiai, skirti pažinčiai su Lietuvos Respublikos konstitucija. Per istorijos pamokas mokytojas ekspertas A. Meištas aiškino šio įstatymo svarbą, supažindino su pagrindinėmis  piliečio teisėmis ir pareigomis, išdėstytomis šiame dokumente. Mokiniai tuo tarpu rengė projektus šia tema. Taip pat 5-8 klasių mokiniai buvo pakviesti dalyvauti jau tradiciniu tapusiame  Konstitucijos egzamine. Šis renginys kasmet sutraukia vis daugiau dalyvių iš visos Lietuvos. Siaučiant koronavirusui, šiais metais egzaminas buvo nukeltas į lapkričio 11 dieną ir vyko nuotoliniu būdu.

Galime pasidžiaugti, jog mūsų dalyviai pasirodė tikrai gerai. 8a klasės mokinė Karina S. surinko 11 taškų iš 15 galimų. 7m1 klasės mokiniai Valentinas B. ir Povilas R. po 12.  Na o geriausiai sekėsi 8m klasės mokinei Vestai J., kuri 7-8 klasių amžiaus grupėje Respublikos mastu užėmė II-ąją vietą!  Nugalėtojai padėkota Teisingumo ministerijos vardu, įteikta elektroninė skaityklė ir kiti prizai. Beje, Vestai neblogai sekėsi ir praėjusių metų egzamine. Ji teisingai atsakė į 23 klausimus iš 30 ir pateko į finalinį egzamino etapą. Sveikiname nugalėtoją ir daugiausiai taškų surinkusius dalyvius bei linkime sėkmės kituose konkursuose!

Istorijos mokytojas Antanas Meištas