MINĖJOME TARPTAUTINĘ TOLERANCIJOS DIENĄ

Lapkričio 16-oji – Tarptautinė Tolerancijos diena, kurios minėjimas mūsų progimnazijoje jau tapo tradicija.  Istorijos mokytojas ekspertas A. Meištas, kuruojantis progimnazijos Tolerancijos ugdymo centrą ir mokinių savivaldos vadovė E. Ačienė, pakvietė šią  svarbią datą paminėti virtualioje erdvėje. Tokiu būdu tolerenacijos diena virto ištisa tolerancijos savaite. Per pamokas buvo diskutuojama apie žmogaus teises, pakantumą vienas kitam, galimybes laikytis savo pažiūrų, tuo pačiu nepakenkiant kitam ir neprasilenkiant su įstatymu. Apibendrinant savaitę, surengta virtuali vaizdo konferencija, kurios metu mokyojai E. Ačienė ir A. Meištas bei savivaldos nariai dalijosi savo mintimis, diskutavo apie tolerancijos svarbą šių dienų visuomenei.

Tolerancijos savaitę vainikavo Tartptautinė Teisingumo komisijos inicijuotas "Tolerancijos dėlionės" projektas. Mokiniai buvo kviečiami sukurti dėlionę tolerancijos tema, nufotografuoti ir pasidalinti su progimnazijos bendruomene. Sulaukėme išties prasmingų, spalvingų ir originalių darbų iš įvairių klasių. Be galo džiaugiamės, kad net pandemija negali paveikti mokinių kūrybiškumo bei pilietinio aktyvumo. Ačiū dalyviams, o su darbų fragmentais kviečiame susipažinti virtualioje parodoje.

A. Meištas, E. Ačienė

Kaip tolerancijos dieną minėjo progimnazijos pradinės klasės, informaciją rasite čia:

Priedai:
TOLERANCIJA