SVEIKATIADOS IŠŠŪKIS „10 000 ŽINGSNIŲ YRA VIENI JUOKAI!“

2020-2021 m. m. mūsų mokykla tęsia dalyvavimą projekte „Sveikatiada“. Pirmasis rimtas išbandymas – „10 000 žingsnių yra vieni juokai!“.

Mokiniai žingsniavo visur – mokykloje (per fizinio ugdymo pamokas, VDM grupėje), namuose (su šeimos nariais ar aplink savo namą), būreliuose (belaukdami treniruotės), pakeliui į mokyklą ir namus, laukdami tėvelių prie parduotuvės (žingsniavo aplink ją), kelionėse (po kalnų tarpeklius). Fotografavosi prieš pasivaikščiojimą ir po jo (patys ir laikrodžius su žingsniamačiais). Dalyvavo Užupio ralyje 2020, kurį organizavo Mokslų akademijos turistų klubas. Kartu su tėveliais spalio mėnesį žygiavo nuo Lazdėnų, kur žygio atstumas buvo  8  km., mokėsi orientuotis pagal turimą žemėlapį.

Iššūkį priėmė 1b, 2a, 3b, 4e klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis bei tėveliais.

Laukiame jūsų aktyvaus dalyvavimo „Sveikatiados“ projekte!