UGDYMO PROCESAS LAPKRIČIO 9 - 27 D.

1. 1-4 klasių mokinių ugdymo procesas vyksta įprastiniu kontaktiniu būdu.

1. Neformalusis vaikų švietimas 1-8 klasių mokiniams lapkričio 9 - 27 d. vykdomas pagal pakoreguotą tvarkaraštį.
  2. 5-8 klasių mokiniai lapkričio 9 - 27 d. mokysis nuotoliniu būdu laikantis esamo pamokų tvarkaraščio.
  3. Nuotolinis ugdymas bus organizuojamas per Google Classroom aplinką (www.classroom.google.com). Taip pat visa pamokų informacija skelbiama per TAMO.

(Dėl Google Classroom prašiem kreiptis el. paštu – indre.kudelko@vilnius.eu , dėl el. dienyno TAMO prieigos -  rmarcinkev@gmail.com).

1. Kai pamokos pagal tvarkaraštį yra dubliuotos, pirmoji iš jų bus vaizdo pamoka.
  2. Kai pamokos yra pavienės, pamokos pradžioje privaloma jungtis prie vaizdo pamokos ir išklausyti mokytojo skiriamas užduotis.
  3. Vaizdo pamokų metu mokinio kamera privalo būti įjungta (Be vaizdo dalyvavimas yra galimas tik dėl techninių kliūčių (pvz. kompiuteris neturi vaizdo kameros) ir tik iš anksto informavus mokytoją).
  4. Mokytojas prisijungimo prie vaizdo pamokos nuorodas skelbia:
  • Google Classroom platformoje - pirmai pamokai - iš anksto, tik padaro matomą mokiniams konkrečiai dienai, o nuo antros pamokos - ne vėliau nei likus 15 min. iki pamokos pradžios.
  • TAMO dienyne - konkrečios dienos pamokos skiltyje “Klasės darbas” - ne vėliau nei likus 15 min. iki pamokos pradžios.
  1. Klasės darbo užduotys tiek Google Classroom platformoje, tiek Tamo dienyne turi būti įrašytos iškart po vaizdo pamokos (gali būti įvestos iš anksto).
  2. Mokiniai konkrečios dienos pamokų užduotis gali matyti per Google Classroom platformą arba per TAMO dienyną (paspaudę kairėje pusėje langelį “Pamokos”). Jeigu prie TAMO mokinys jungiasi per telefoną, „Pamokos“ langelį matys atsidaręs Meniu, arba gali pasirinkti „Pereiti į pilną TAMO versiją“ ir matys įprastą vaizdą kaip kompiuteryje, tad ir kairėje langelį „Pamokos“.
  3. Dėl pamokų konsultuotis mokiniai gali rašydami mokytojui laišką per TAMO arba per Google Classroom platformą.
  4. Nuotolinio mokymosi metu mokytojai gali naudotis papildomomis skaitmeninėmis mokymo priemonėmis (Eduka ar kt.)
  5. 5-8 kl. mokiniams švietimo pagalba lapkričio 9 - 27 d. teikiama nuotoliniu būdu, o psichologinė pagalba, iš anksto suderinus, gali būti teikiama ir kontaktiniu būdu.
  6. Mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą,  už  lapkričio 9 - 27 d. bus paruošti sausi daviniai. Daugiau informacijos pateiks socialinis pedagogas Mindaugas Velykis.