IŠVYKA Į ILIUZIJŲ MUZIEJŲ

Rudeniškai gražią dieną, prieš pat rudens atostogas, 3a klasės mokiniai keliavo į Iliuzijų muziejų.

Daugeliui kilo kausimas. O kas yra iliuzija? Lankantis muziejuje buvo atsakyta į šį klausimą. Iliuzija -  tai iškraipyta pojūčių interpretacija, kai realybė suvokiama ne tokia, kokia yra. Užsiėmimo metu muziejaus darbuotojas papasakojo apie muziejuje esančią pagrindinę ekspoziciją, kurioje iliuzijos persipina su mokslo išradimais ir menu. Mokiniai sužinojo, kaip veikia vienas ar kitas išradimas, išgirdo pasakojimų apie meną ir istoriją. Buvo galimybė susipažinti ir išbandyti interaktyvias pramogas – piešimą šviesa, šešėlių kūrimą, buvimo pasaulyje aukštyn kojomis jausmą. Smagu buvo užfiksuoti akimirkas  su iliuzijų eksponatais. Po užsiėmimo, grįžus į klasę, vyko  refleksija. Mokiniai  pasidalino savo įspūdžiais, išsakė savo nuomonę apie labiausiai patikusius eksponatus. Sakome ačiū socialinei pedagogei Agnei už bendradarbiavimą ir gražią draugystę.

Pradinio ugdymo mokytoja Deimantė Navakienė